| eduard200 a întrebat:

Stit cumva dacă serialul Wednesday sezonul 2 o sa fie filmat tot in România?

5 răspunsuri:
| alexandru3107 a răspuns:

Da

| eduard200 explică (pentru alexandru3107):

Https://newsweek.ro/......-incarcate

Pe a apărut articolul acesta acum ceva vreme și nu știu dacă este unul greșit sau adevărat

| alexandru3107 a răspuns (pentru eduard200):

Nu are legatura. Sezonul 2 va aparea tot in Romania

| eduard200 explică (pentru alexandru3107):

Wow ce tare ar fi

| Frommywindowcar a răspuns:

Depinde, pentru ca in acest moment directorul Tim Burton vrea sa retraga totul din Romania deoarece a fost tepuit. Desi urmatorul sezon se va lansa in 2024, nu se stie cu adevarat daca se va filma ori in Ungaria sau Bulgaria. Cel mai probabil toate acestea sunt niste planuri, dar sa speram ca se va filma in Romania pentru ca directorul a facut o alegere buna, filmand acest serial in tara asta.