| CassieII a întrebat:

Vă place serialul Wednesday? Merită început?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna CassieII.
Am vizionat acest serial care are 8 episoade si îl recomand cu mult drag.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia, ca mie una, nu mi-a placut!
Am incercat sa-l vad de 2 ori si dupa 10 minute l-am oprit, ca nu mi-a placut.

| ReddY25 a răspuns:

Comme ci comme ça happy

| nukeyly a răspuns:

Boring, Wednesday le stie pe toate, se poate vedea pe 2x o data si apoi sters, are oarecare farmec slab.

| codin01 a răspuns:

Recomand, te pune pe ganduri si e foarte captivant

| SmecheraD4ar1a a răspuns:

Buna! Eu l-am vazut într-o zi cu sora mea mai mare. Efectiv îl ador si eu si ea. Daca îți plac filmele cu mister si plot twit-uri, atunci îti va place Recomand cu drag!happy