| KoreaJapan a întrebat:

Stiti, acum cateva zile s-a intamplat ceva cu programul Animax. De la ora 20:00 pana pe la 21:20 inca mai era pe ecran programul Animax. As dori sa stiu daca sunt singura care A AVUT aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| AlexxaRainbOw a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat :/... si eu care credeam ca sunt singura.

3 răspunsuri:
| Karashi a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, si m-am speriat ca nu mai e deloc animax, dar cand am dat inapoi(cam pe la 10 noaptea), m-am bucurat cand am vazut ca era animeul nana!

| KoreaJapan explică:

Rectific.,, inca mai era pe ecran programul minimax

| supernatural2011 a răspuns:

Da si mie s-a intamplatbig grin