| Biu90 a întrebat:

Ajutor! Am un Samsung Galaxy S de cateva zile (luat la mana a 2-a). Nu am avut nicio problema cu el pana acum cand nu mai merge touchscreenul. Pur si simplu apas pe ecran si nu raspunde la nicio comanda. Stiti ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Trebuie schimbat touch-ul, te costa 50 ron cu tot cu montaj!

| Biu90 explică (pentru Bluebutterfly80):

Eu vazusem pe net ca un touch e 500 ron... Ar fi bine doar cu 50

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Biu90):

Ai rezolvat problema? chiar sunt curioasa happy

| Biu90 explică (pentru Bluebutterfly80):

Inca nu. L-am dat cuiva si o sa vedem ce zice. Imediat ce rezolv te anunt ce a avut!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E dus touch-ul din pacate! Trebuie schimbat.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Eu mi-am schimbat touch-ul saptamana trecuta. ce-i drept am un Samsung s5230, dar atat a costat! si eu vazusem pe net ca cineva daduse 200 ron dar....realitatea e alta si mai poti lua si tepe din pacate!