| Masca100 a întrebat:

Stiti cand va aparea filmul Simbolul pierdut, am citit si cartea si mi s-a parut geniala si mai ziceau ca va aparea in 2012.Stiti asadar cand?

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Data oficială a lansării nu a fost făcută publică încă. Ceea ce se știe cu certitudine este că filmul va fi lansat anul acesta, iar Tom Hanks îl va interpreta, ca de obicei, pe Robert Langdon.
Urmărește site-ul acesta pentru noi informații cu privire la film http://www.imdb.com/title/tt1422137/
Numai bine!

| Masca100 explică (pentru Diabolique):

Asta stiam, dar totusi va fi lansat anul asta si nici nu s-au publicat nici-o informatie, nu se cunoaste nici distributia, n-ar fi trebuit sa parara pana acum vreun trailer?

| mixxjim a răspuns:

Chiar daca vor face si film, foarte-foarte rar filmele sunt la nivelul cartilor, din pacate sad eu am asteptat cu sufletul la gura filmul Codul lui DaVinci, dupa ce citisem cartea, si a fost o maaaaaaare dezamagire si cred ca si asta o sa fie la fel, asta ca sa stii la ce sa te astepti happy

| mixxjim a răspuns:

A aparut, daca dai cautare pe google dupa "lost symbol movie online" il gasesti, se pare ca e si pe youtube. vizionare placuta!

| Masca100 explică (pentru mixxjim):

Multumesc, dar nu a aparut filmul, era imposibil, am vazut ce ai spus tu si am cautat asadar pe google, am gasit un fel de documentar.
Mersi oricum!