| Sumanariu_Adrian_1994 a întrebat:

Stiti careva filme gen american pie, eurotrip, 21&over, project x, the first time, 10 years

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Ok! Aaa,știi ar mai fi un film (f.bun) oarecum gen Project X, The First Time - The Place Beyond The Pines (2012) cu Ryan Gosling, (un subiect diferit, dar în partea a 2-a sunt ceva asemănări cu filmele de mai sus).

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Hangover part.III
Sex Drive
Road Trip
Grown Ups
LOL

| Sumanariu_Adrian_1994 explică (pentru faramatania):

In afara de lol toate le-am vazut o sa ma uit la lol mersibig grin.Keep it coming

| faramatania a răspuns (pentru Sumanariu_Adrian_1994):

Ok! Aaa,știi ar mai fi un film (f.bun) oarecum gen Project X, The First Time - The Place Beyond The Pines (2012) cu Ryan Gosling, (un subiect diferit, dar în partea a 2-a sunt ceva asemănări cu filmele de mai sus).