| ionutt a întrebat:

Stiti careva vreun film gen "drama", un film care iti poate starni plansul, nu de dragoste intre o fata si un baiat ci de saracie sau ceva de genul, nu despre copii gen Oliver Twist, mai degraba despre adulti ce nu au reusit in viata si fac extremul ca sa supravietuiasca printre oamenii lacomi. dau funda! :X

6 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Nu e despre saracie si ce ai zis tu e despre loialitate
hachiko
uitete pe net si vezi mai multe detalii despre ce e vb
eu decat am citit si am vazut trailerul si am si inceput sa plang dar cand am vazut filmulcrying

| freehugs a răspuns:

December boys
august rush
the green mile
hachiko :X

| georginika a răspuns:

Deci iti recomand un film care chiar iti starneste plansul si e vorba despre o iubire mai deosebita: Hachiko

| Aly_7975 a răspuns:

Remember Me happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The pursuit of happiness.

| yynnaa a răspuns:

If only