| Deny14 a întrebat:

Stiti ceva filme cu vampiri in afara de twilight l-am vazut deja si e super tare.

9 răspunsuri:
| bebelusa003 a răspuns:

The Vampire Diaries ( e misto rau astabig grin...aa si e serialbig grin)
Interviu cu un vampirbig grin
Priest
BloodRayne
Pastea le-am vazut eu si mi-au placut sper sati placa si tiebig grin
enjoyhappy

| Diiiaaa a răspuns:

1)Draculabig grin
2)Vampyrer
3)My best friend is a vampire
4)Buffy the vampire
5)BloodRayne
6)Priest
7)The vampire diaries
8)True blood

Unele din ele sunt mai vechi dar foarte faine:*

| kryys a răspuns:

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994),Underworld,Priest (2011),Cirque du Freak: The Vampire's Assistant(2010),Blood: The Last Vampire (2009),Blood Ties (2006),Bram Stoker's Dracula (1992),BloodRayne (2005),Bathory (2008),Lost Boys: The Tribe
(2008),Fright Night(1985),daca vrei si o comedie:Dracula: Dead and Loving It(1995),Van Helsing (2004),Blade Trinity(2004),Daybreakers(2009),Queen of the Damned (2002),Dracula 2000 (2000),Vampire in Brooklyn (1995),The Forsaken (2001).

mai multe gasesti aici:http://cristimirea.blogspot.com/2009/09/seriale-cu-vampiri.html

aici: http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-vampiri/

si aici:http://snarkerati.com/movie-news/top-70-vampire-movies-of-all-time/

:)

| ILied a răspuns:

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
Mama mea se intalnese cu un vampir (scuze dar nu stiu cum se zice in engleza big grin)
Nu prea sunt filme pe aceasta tema.

| AdeNoid a răspuns:

The Vampire diares(serial)happy

| 985436982 a răspuns:

"Suck". Dar nu mi-a placut.

| Cristiana2011 a răspuns:

The vampire diaries
True blood
Moonlight
Vampiri, crime si povesti de dragoste

| Deutsa_7202 a răspuns:

Atata stiu ^Beyond the Rave^! big grin.ii interesantt devil

| emil_5362 a răspuns:

Cel mai tare saga amurg