| AndreeMeaw a întrebat:

Stiti ceva filme faine romantice si in care se si plange?laughing)) pentru valentine's day..nu pentru un cuplu.laughing) sunt singura si vreau niste filme faine.puppy dog eyes funda.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Remember Sunday (2013),My Blueberry Nights (2007), The Words (2012),Summer In February (2013),Celeste & Jesse Forever (2012)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love store.

| Foxglove13 a răspuns:

P.S-I love you,the notebook, the vow,sweet november,hideaways,red riding hood,tengo ganas de ti, never let me go, titanic, dear john, a walk to remember.

| GuessWho_8056 a răspuns:

3 Msc