| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Vreau niste filme faine.
Orice.
SF-gen harry potter sau piratii din caraibe
Drama/Dragoste-ceva sa pot plange
Chiar si horror daca stiti ceva la care sa ma pot uita si singura.

Răspuns Câştigător
| Jo17 a răspuns:

A dog's propose. The age of analide. A walk to remember. The notebook. The longest ride. ( la toate filmele de Nicholas Sparks o sa plangi si mai sus ti am dat cateva dintre ele ).
Serialul Anatomia lui Grey ar trebui sa il vezi ca e superb! Te face sa razi si sa plangi.
Marley and me 2008 si 2011.
Divergent, Insurgent.
Fast and furious 7.
The amazing spider man 1 si 2.
Astea sunt filmele la care am plans.
Daca nu stii pe care sa il vezi primul, vizioneaza A walk to remember.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mockumentary "Carnage: Swallowing the Past" (2017) lui Simon Amstell.
http://www.youtube.com/watch?v=QnLJN5vZ03s

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru NOname):

Am cerut filme, nu documentare.

| NOname a răspuns (pentru Gabriela_Ariana_1998):

E mockumentary.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mockumentary

Dar apropo, şi filmul documentar e tot un film.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Film_documentar

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru NOname):

Ar fi trebuit sa îți dai seama ca nu asta voiamhee hee

| NOname a răspuns (pentru Gabriela_Ariana_1998):

Aşa-i? Ce nepoliticos din partea mea să nu-ţi citesc gândurile!

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru NOname):

Nu e nevoie sa citești gândurile.E nevoie sa citești 'cererea mea' si sa gândești puțin in legătura cu asta.Atat:

| NOname a răspuns (pentru Gabriela_Ariana_1998):

Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

"Vreau niste filme faine.

Orice."

Dar da, Eu am probleme cu cititul şi cu gânditul.

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru NOname):

Dupa care am dat exemple mai jos.

| NOname a răspuns (pentru Gabriela_Ariana_1998):

"Orice. Ca exemplu:..."

Nu ştiu ce înţelegi tu din asta, dar eu înţeleg "Orice. Ca exemplu:..." = "Orice".

| faramatania a răspuns:

The Space Between Us (2017),Colossal (2016),La La Land (2016),Brand New-U (2015),Equals (2015),Ghost In The Shell (2017),iBoy (2017),The Thinning (2016),Life (2017)