| Myary a întrebat:

Stiti cumva cand incepe Violetta 2? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Violetta 1 se termina pe 30 august, iar 2 incepe in octombrie

| Myary explică (pentru ema1ih):

Merci, dar poti sa imi precizezi sursa?

8 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Violetta
vezi ca acolo scrie si ce se intampla in sez 2, daca nu vrei sa stii, uita.te direct la episoade, tabel premieri si scrie ca sez 1 in Romania se termina pe 30 august, iar 2 probabil incepe prin octombrie-noiembrie..cat de lunga poate fi pauza dintre sezoane.

| ema1ih a răspuns:

Desi in argentina pauza a fost de 6 luni. sper sa nu fie la fel si la noi.

| Liiiax99 a răspuns:

A inceput demult dar nu si in Romania.
Si inca nu se stie data exacta.

| Myary explică (pentru Liiiax99):

Da. in Spania a inceput de mult. dar ma intrebam in Romania

| anonima5682651 a răspuns:

A inceput de mult, dar nu si in Romania! In Romania nici nu s-a terminat violeta 1 happy Nu se stie exact :*

| XoXoAlee a răspuns:

A inceput pe 5 august parca

| Myary explică (pentru XoXoAlee):

A, nu cred fiindca eu stiu ca ar trebui sa fie o,, pauza'' de vreo luna, doua pana cand incepe un sezon nou dintr-un serial. Si in sezonul doi totul arata mai diferit.