| ralwshine a întrebat:

Stiti cumva daca filmul Monte Carlo a avut cateva scene filmate cu adevarat in Romania?big grin

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

Nuuuu. Filmul nu a fost filmat delooc in Romania. Au adus containere din Romania laughing, dupa cum am vazut. laughing. Dar nuuu a fost filmat in Romania. Cred ca pana acum stia tota europa ca Sele ar fi fost aici oh go on. Pupic!

3 răspunsuri:
| Larisz a răspuns:

Abia acum am vzt si eu Monte Carlo, si iti spun ca sunt de acord cu euromonster...si eu m-am holbat la nr. de inmatriculare HR 13 POW si tata mi-a zis ca s-ar putea sa fie din Romania happy

| madyalyna a răspuns:

Nu,din pacate nusad
A fost filmat in Budapesta, Ungaria...

| euromonster a răspuns:

NU lua raspunsurile anterioare in calcul pentru ca aia sunt niste mediocri fara simtul observatiei. Daca s-ar fi uitat la film ar fi trebuit sa observe ca masinite aveau numar de harghita (HR 06 GED si HR 13 POW) si sa nu mai spun ca a fost anuntate filmarile in Romania in 2011 prin vara.