| Lovepets a întrebat:

Stiti cumva filme coreene asemanatoare cu City Hunte,You're beautiful, Heartstring, To the beautiful you? Si mai multe dar sa fie asemanatoare cu acestea si actorii cat de cat frumosi. Dau funda la cele mai frumoase

3 răspunsuri:
| Lovepets explică:

Am vrut sa scriu seriale. Scz

Sunt filme misto koreene pe KanalD incepe unul din 17 Ianuarie unul misto fii pe faza.Si pe National TV sunt daca nu ma insel. Succes

| cami0405 a răspuns:

200 Pound Beauty.Nu stiu daca e in genul la acestea ca nu ma uit la filme coreene, dar acesta mi-a placut mult!