| RichardHammondN1Fan a întrebat:

Stiti cumva in ce sezon si ce episod a fost "Top Gear Albania"?

3 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Cat de greu e sa scrii pe youtube top gear albania:|:|||::||: http://www.youtube.com/results?search_query=top+gear+albania&aq=f

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Ahah, episodul in care trebuiau sa scrie slogane pe masini care sa atraga impuscaturi la propriu, in Alabama ( statul de patrioti ). Pe masina lui Richard scria,, Man-love rules '' pfff, o tante de la benzinarie i-a vazut pe Richard si Jeremy langa masina si a crezut ca sunt gay. Au venit dupa aceea baietii cu pustile o.o am ras. dar nu mi-ar fi placut sa ii impuste. domnee ce era pe ei sa starga sloganele dupa XD.

| RichardHammondN1Fan explică:

Pardon voiam sa scriu alabama big grin