| MiCuTsAaaa a întrebat:

Stiti documentare despre fantome? Adica filme bazate pe intamplari adevarate? despre fantome spirite. gen. Horror happy

Răspuns Câştigător
| danyelo112 a răspuns:

Filme sunt mai multe dar daca vrei ceva bazat pe caz real urmareste in toata vinerea de la 22-00 la 0-00 pe discovery channel "fenomene stranii"...ai sa observi ce cautai tu de fapt.bafta

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru danyelo112):

Si eu vroiam sa spun de fenomene stranii laughing

| danyelo112 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

M-am miscat mai repede laughing oricum is faine serialele alea.ma uit mereu.

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru danyelo112):

Da,si eu le urmaresc happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MarcuDany a răspuns:

Mai e si pe Investigation Discovery(ID) sambata de la 22:00.
Pana la ora 23:00 este emisiunea The Hunting, case in care se afla demoni, nici decum nu e cea de pe discovery. Apoi incepe Ghost LAb pana la 24:00. Dupa aceia incepe Fenomene stranii 2 apisoade pana la 2 si apoi pana la 3 mai incepe odata reluarea The Hunting