| afrodita3333 a întrebat:

Stiti filme cu o tema"baiatu rau se indragosteste de fata "cuminte"? laughing FUNDA

16 răspunsuri:
| desisdana a răspuns:

A walk to remember
beastly

| mefree2fly a răspuns:

A walk to remember,Grease, Grease 2, Cry baby, Secrets of a call girl

| Catheryne a răspuns:

"Cruel intentions" este exact asa.

| MihhaaElla a răspuns:

Saraci tineri bogati

| Cryss_2345 a răspuns:

A walk to remember.

| A_2385 a răspuns:

A walk to remember.sau love don't cost a thing, e foarteee draguuuts dar este ceva gen fata populara se indragosteste de baiatul tocilar

| Cristinaaa57 a răspuns:

3msc=3 metrii deasupra cerului

| opium a răspuns:

A walk to remember.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Aaaa eu stiu unu singur e clasic e disponibil si in versiune anime il poti vedea pa animax seara stii e minimax ziua si seara e animax si il poti gasi si pa net se numeste Romeo si Julieta imi place ffforte mult si mie su sunt baiat serio am toate versiunile anime dene animate, real sunt mai multe versiuni da au aceeas poveste in afara de cea de pa animax aia e mai tare vrei te rog sa imi dai funda

| Phercine a răspuns:

Filmul care mi-a placut este Sydney White. happy Cenusareasa este in mai multe versiuniwinking

| Cupcake222 a răspuns:

Its a boy girl thing
e genial. l'am vazut. ar trebui sa il urmaresti. e exact cum cauti tu:* daca iti place ffunda:**

| ChAnGe32 a răspuns:

A walk to remember thinking

| andreeawillywonka a răspuns:

Buna, "A walk to remember"( e superb filmul),"Cry baby"( la fel si asta...e foarte tare) si unul ceva mai nou " The town", funda?

| cristina97_8056 a răspuns:

Anther cindrella story/ a walk to reimember/ cruel intention 1/ a cindrella story/ She’s all that/ 10 things I hate about you/ It’s a Boy Girl Thing fundalove struck

| Katherinee a răspuns:

Stiu un serial : "The Vampire Diaries". E foarte tare.

| Ferro_Luca_1991 a răspuns:

3 metros sobra el cielo!