| ContNmc7 a întrebat:

Stiti niste filme super frumoase de dragoste-adolescenti, pe aici. Sa fie de genul "after", actori buni, ceva gen baiatul rau se indragosteste de fata cuminte, nu vreau alte genuri de filme. Sau poate cum e " the fifty shades of grey ". Sa nu fie filme vechi, va rog.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 metros sobre el cielo, tengo ganas de ti

| ContNmc7 explică (pentru mgtow):

Tengo ganas de ti, este continuarea filmului? Despre ce e vorba?

| mgtow a răspuns (pentru ContNmc7):

Partea 2a care zici tu e vorba de fosta partenera si alta care se intersecteaza intre ei, o mai calareste 1-2 ori pe fosta dar ramane cu tipa care intervine intre ei, o cunoaste la o benzinarie prima oara. E o batalie intre 2 tinere pentru motociclist, daca ma insel posibil ramane cu prima aby sau daca se casatoreste ramane cu cealalta