| AnonimMareMareMare a întrebat:

Stiti filme cu virusi care au impanzit planeta si sunt toti speriati etc?

8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Uita-te in presa si la stiri la TV, nu ai nevoie de filme...

| Catrice a răspuns:

Era un film care era tradus de ai noștri chiar 'Virusul'.

| Celcestietot a răspuns:

Da bineinteles, anul acesta s-a lansat (2020), se numeste Coronavirus si in acel film este vorba de niste posturi de televiziune care incearca sa aduca teroarea pe tot globul cu stiri false, niste maestrii iluzionisti cu echipament.

| gabicoo a răspuns:

"Armata celor 12 maimuțe" cu Bruce Willis

| Alverto a răspuns:

The walking dead, Day Z, zombieleand

| DarthNiger a răspuns:

Realitatea bate filmul, doar uita-te cum golesc astia market-urile ca ultimii obsedati si nu iti mai trebuie film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Contagion.
2. Cabin Fever
3. I am legend
4. 28 days later
5. Resident evil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai era unu foarte trist: Flu.
E din 2013 facut in Coreea de Sud. Il gasesti cu traducere.

Întrebări recente