| NataliaNicole a întrebat:

Stiti filme sadice gen saw din astea geniale cu sange si cu rani care la sfarsit au o intorsatura de situatie. saw a fost genial. am vazut si collection si the collector sunt aproape la fel dar mai bun e saw. decii va rog frumos daca stiti vreun film de genu' raspundeti :3 a da si gen the human centipede si ala a fost un film foarte bun

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salo, or the 120 Days of Sodom
Dacă nu ai văzut filmul sau nu ai citit cartea lui Marquis de Sade, este vorba de patru libertini care elaborează un regulament pervers, pe care trebuie să-l şi respecte. Ei selecţionează opt reprezentanţi, femei şi bărbaţi care vor deveni victimele practicilor lor degradante. Se închid cu toţii într-o vilă unde stau 120 de zile, respectând regulile codului lor terifiant. La scurt timp după terminarea filmului, lucrat în maniera unui documentar cine-verite, Pier Paolo Pasolini a fost asasinat.

| M25M a răspuns:

Martyrs
I spit on your grave (din 2007 parca)
Hostel
Haute Tension

| Seepty a răspuns:

Filmul Hostel este gen Saw. Mai multe persoane sunt rapite si torturate. Te mai poti uita si la Wrong Turn, Hellraiser, I Know You Did Last Summer, The Hills Have Eyes. FUNDA?

Întrebări recente