| anonim_4396 a întrebat:

Stiti seriale gen Tomorrow people/The 100/Secret Circle? Si fara vampiri, varcolaci etc.

3 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Reign,beauty and the beast, secretul cercului nu mai apare sad

| faramatania a răspuns:

Heroes,apoi foarte interesant:Caprica.Altele,dar fără prea mare compatibilitate cu cele enumerate de tine,dar atractive:Merlin, Legend Of The Seeker, Charmed, Witches Of East End

| Seepty a răspuns:

Lost
Prison Break
John Doe
Arrow
Dexter

Aunt cele mai bune seriale pe care le-am vazut si care ti le recomand cu cea mai mare placere. FUNDA?