| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un site de pe care pot downloada toate partile din Twilight?

Răspuns Câştigător
| Andreeamirabelle a răspuns:

Http://www.strong-dc.ro/ e gratuit si e siteul oficial deci nu iei virusi, sa stai linistita.:*

6 răspunsuri:
| Andreeamirabelle a răspuns:

Ia-ti strongDC si il iei cu programul ala.Merge foarte rapid si e sigur.

| Denysutza27 a răspuns (pentru Andreeamirabelle):

Pai e gratis de sownloadat programul? Dami adresa ta de mess te rog big grin

| Andreeamirabelle a răspuns (pentru Denysutza27):

Http://www.strong-dc.ro/ e gratuit si e siteul oficial deci nu iei virusi, sa stai linistita.:*

| Andreeamirabelle a răspuns:

Da-mi e-mailul tau

| Denysutza27 a răspuns (pentru Andreeamirabelle):

Denisa_nca_m11 adauga-ma tu

| Denysutza27 a răspuns (pentru Andreeamirabelle):

Scuze denisa_bianca_m11

| Andreeamirabelle a răspuns (pentru Denysutza27):

Ti-am trimis un mail