| CaraChan a întrebat:

Stiti vreun program bun de facut video?

Răspuns Câştigător
| dedekool a răspuns:

Muvee Reveal
picasa 3
windows movie maker
Bafta:*

10 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Depinde ce fel de video. Daca vrei unul din acel cu imagini care trec de la una la alta, in timp ce canta o melodie, este foarte bun movie maker.
Daca vrei unul sa-ti filmezi desktopul, e foarte bun camtasia studio 6.
P.S. camtasia studio 7 e foarte tampit, nu poti intelege nimic din ce e acolo.
Funda?:X

| csdeaglecs a răspuns:

Exista...daca ai windows XP.
dai : -> Start -> All Programs -> Windows Movie Maker. e foarte bun
BAFTA, FUNDA?big grin

| noSUno a răspuns:

Da,movie maker ii ff bun, eu tot de el ma folosesc, Funda?

| adrian50 a răspuns:

Fraps, cel mai bun, usor de folosit. Funda?

| Kiraa a răspuns:

Caraaaaaaaaaaa TEAM GASIT

| keNNzoR1k a răspuns:

Sony Vegas

| MRcrantz a răspuns:

Buna cara. unul foarte bun pe care til recomand este PROSHOW GOLD este un program super, usor de umblat cu el foarte complex si dragut.eu cu el am facut diverse video pe care le-am postat direct pe youtube. poti sa bagi video,poze, sunet, scris si poti sa alegi din peste 30 de modele de combinatii de video.sigurul inconvenient ca sa ii spun asa este ca tot timpul o sa apara pe video jos o bara tranversala de culoare potocalie transparenta pe care scrie proshow gold.atat.stima

| lovecharmed a răspuns:

WMM adica windows movie maker e ff bun

| Iullyana a răspuns:

Videopad

| Iullyana a răspuns:

Eu fac cu videopad.mi se pare un program ff bun...