| Minnie2001 a întrebat:

Stiti vreun site legal pe care ma pot uita la anime? Ro sub sau Eng sub, amandoua sunt bune. Inafara de Chrunchyroll va rog. (Deocamdata sunt in Germania si stiu ca aici nu ai voie sa te uiti pe site-uri ilegale gen kissanime, gogoanime etc.)

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Http://www.daisuki.net/ (Daisuki are o game destul de variata in Anime-uri,poate nu vei gasi toate anime-urile dar e destul de ok.

Ai putea incerca si Trilulilu, cautand acolo anime-urile ce vrei sa le vezi, din moment ce, pe Anime Kage foloseste trilulilu ca Sursa pentru Anime-urile ce le posteaza ei, deci poti gasi si acolo anime-uri.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu ai voie sa downloadezi filme, nu îți interzic sa te uiți și on-line.

| MrJoker30 a răspuns:

Lol, de ce sunt anime-urile ilegale? rolling on the floor

| MoonWolf a răspuns (pentru MrJoker30):

Anime-urile nu sunt ilegale, site-urile ce le ofera sunt ilegale, in Japonia Anime-urile sunt difuzate pe TV, sau pe diferite Site-uri la care trebuie sa te abonezi lunar(de ex 5$ pe luna)Un site international este CrunchyRoll.

Bine inteles ca in Romania nu este ilegala pirateria deoarece, nu prea nimanu-i ii pasa, din moment ce in Romania, distribuitatea produselor pe care le piratezi din Romania, nu prea se cumpara.

| DOD0512 a răspuns:

Animekage, cel mai bun site dupa parerea mea,