| MangoGirl a întrebat:

Stiu ca a fost odata o telenovela pe acasa.Actori principali erau Lucian Viziru, actrita nu mai tin minte(Maia se nume in film)...Nicoleta Luciu(rol negativ). Imi puteti spune cum se numea telenovela, va rog? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| anca943 a răspuns:

Lacrimi de iubire

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se numea Lacrimi de iubire love struck
personajele principale erau Adela si Dan Bordeianu.mie insa imi placea mai mult de Lucian si Maia love struck

| ZoeyMe a răspuns:

Lacrimi de iubire.Dar actorii principali erau Dan Botrdeanu si Adela Popescu.

| TwilightSaga4Ever a răspuns:

Cred ca Lacrimi de iubire...

| RockerGirl a răspuns:

Ori lacrimi de iubire ori mai era una secretul mariei da parca era pe antena 1. big grin

| Lavysss11 a răspuns:

Lacrimi de iubire

| Diana6185 a răspuns:

Lacrimi de iubire, cred. :-s

| D3d3_1182 a răspuns:

'numai iubirea' cred... e primul film romanesc de pe acasa TV

| D3d3_1182 a răspuns:

'numai iubirea'... e primul film romanesc de pe acasa TV

| BabyDoll a răspuns:

Lacrimi de iubire

| mady_7279 a răspuns:

Cred ca numai iubirea. FUNDITA

| Monique29 a răspuns:

Pey tenelovela se nume "Lacrimi de Iubire"

| Maddie97 a răspuns:

Lacrimi de iubire