| teodora20001 a întrebat:

Sugerati-mi si mie un film de comedie! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Hangover

| MaliciousDeath a răspuns:

Death at a funeral.

| Yahweh a răspuns:

Buna, ai aici o lista de filme de comedie, sigur vei gasi ceva si pe placul tau : http://frapex.ro/category/filme-artistice/comedie

| Constantin_Klara_1997 a răspuns:

The heat. O combinatie mortala intre Sandra Bullock si Melissa McCarthy. Actiune si Comedie *duce mult spre celebrele mortale comedii* uitate super tare filmu! Garantez *No Sleep*

| BernatDaniel1990 a răspuns:

Incearca seria home alone, school of rock, the rocker, kick-ass 1 si 2, grown ups 1 si 2 sau dumb and dumber!