| Rxtt a întrebat:

Sunt acasa bolnava. Nu prea am ce face. Stie cineva niste filme bune de varsta 12-13 ani sa nu fie violente. Mi-ar placea gen aventura, animatie, comedie, cam orice. Raspundeti repede va rog. Daca imi plac dau funda!

Răspuns Câştigător
| yuliutsa a răspuns:

Pai animatie eu am vazut "Hotel Transilvanya","Epoca de gheata 4" de actiune poti sa te uiti la "4 Frati" si dragoste "Doar prieteni" sau "Neveste disperate" (asta e serial)Sper ca te-am ajutat::*

2 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Cauta pe vplay sau unde sunt seriale online si cauta once upon a time. o sa iti ocupe timpul intr-un mod placut

| adebubulina a răspuns:

Intra pe filme filmehd.com si intri unde scrie animatie sau familie