| Raul_7987 a întrebat:

Sunt din Pitesti si filmele 3D de la cinema city - euromall efectul 3d nu mi se pare foarte spectaculos si pot sa vad fara ochelariu filmul foarte bine il vad ca si cum ar fi la un film normal. De ce? Vreau sa stiu daca la Bucuresti efecul 3D e mai bun?

1 răspuns:
| TheLittleReaper a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de bucuresti,dar sunt din braila,si tot la cinema city nu se vad efectele prea spectaculoase, eu am vazut piratii din caraibe 4, si nu avea cine stie ce efecte 3d, cred ca fimul nu avea prea multa actiune dar avea si efecte interesante, cred ca filmul care la-i vazut tu e mai simplu(cand apare transformers 3d sa te uiti, am vazut secvente si sunt wow)winking