| blagaioana a întrebat:

Sunt fata si as vrea sa vad cateva filme de ddragoste cu adolescenti sau povesti despre adolescenti filme de groaza filme misto si site unde pot sa le vad

5 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Coffe Prince
It Started with kiss 1-2
A millionares first love(sa nu plangi la asa frumos poveste de dragoste mai bine zambeste)
Virgin snow
Koisora(plangi pana nu mai poti respira-iubirea asta-rar asa ceva)
You're beutiful
Lovers(actiune-dragoste-comedie)
Jotei(dragoste-sacrificiu-multe lacrimi)
Love you 10, 000 years(plangio de fericire)
...Cate.va exemplehappy.le poti urmari peteava si pe viki.bninteles ca au substrare romana 100%

| Mafia4ever a răspuns:

Remember me, the vampire diaries, twilight

| emabrumareanu29 a răspuns:

Povesti de dragoste:
remember me
a walk to remember
titanic
rebelde

| ramonia a răspuns:

A walk to remember ( iubirea dintre un baiat rau si o tanara cuminte)
teoria mitocanului(un baiat rau care devine bun de dragul unei fete)
majoretele(o competitie intre scoli printre care se afla o fata si un baiat...)
fiica presedintelui(o tanara care afla ca tatal ei e presedinte...)