| Minculescu_Andrei_1995 a întrebat:

Sunt la teen wolf sezonul 6 pe Netflix si nu pot sa vad subtitrari in romana.Stie careva cum sa pun subtitrarile in romana?

1 răspuns:
| Nicopikola a răspuns:

Intri la subtitrari. si cauți " Romanian" și dacă nu este înseamnă ca încă nu au subtitrarile pentru acel sezon. Spun din propria experiența. am pățit la fel cu serialul "Mako Mermaids"... nu aveau subtitrări pentru sezonul 3 dar după ceva timp 2-3 săptămâni le-au adăugat happy Succes! happy
Funda?