| laura1999 a întrebat:

The pianist sau Schindler's list?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Eu prefer The Pianist pentru că e mai marcant decât Schindler's List, dar sunt foarte bune ambele.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ambele, dar poţi începe cu Schindler's list.

| cuvant a răspuns:

Imi place mai multe The pianist

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Vizioneazale pe amandoua si spune, dumneata, noua cum am fost nu aveam cum sa gandim ce-ti place tine.P.S: urmareste trailarile. Sper ca te-am ajutat.Bafta.

| laura1999 explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Nu ma ajuta raspunsul tau
Am vrut un sfat de la cei care le-au vizionat pe amindoua pentru ca am inteles ca seamana si vreau sa stiu care e mai bun!
Dar iti multumesc ca te-ai pierdut vremea sami scrii!
O zi buna!

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Un trail ar fi bun pentru tine sa vezi ce se intampla pe scurt la acele doua filme poti da un serche pe google.Bafta. Sper ca te-am ajutat.Trail : iti arata pe scurt aventurile etc a filmului intrigile.