| AnyAda a întrebat:

The vampire diaries sau True blood? Argumentati va rog.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Aleg "The Vampire Diaries".
Cu toate că şi "True Blood" este un serial formidabil, are cam multe scene porno, şi asta nu prea îmi place.

| faramatania a răspuns:

TVD-un serial plăcut,interesant,mai adolescentin
True Blood-un serial elaborat(are de toate în el, romantism, suspans, mister, umor)o îmbinare perfectă ce-i dă o notă de unicitate. Aștept sez.6

| Latinmoon a răspuns:

True blood imi place mai mult pentru ca este mai multa actiune si haz. :p

| ktlina a răspuns:

The vampire diaries pentru ca este mult mai dramatic si romantic in acelasi timp ma uit la 3-4 episoade pe zi laughing)

| lov3u a răspuns:

Ambele sunt frumoase, dar mi se pare mult mai interesant the vampire diaries. Este mai multa actiune, mai multe mistere si este si creat mai nou, plus ca sunt si personaje superbe in el

| irrischan a răspuns:

Ambele sunt interesante, dar prefer The Vampire Diaries, deoarece nu e asa obscen cum e True Blood. E mai romantic si pot spune ca e fascinant laughing. Mai nou ma uit si la cate 5-6 episoade pe zi... poate mai mult. Dar eu zic sa le incerci pe amandoua si o sa vezi care ti se va parea si tie mai interesant.winking