| GermanDianaAlexandra a întrebat:

Știți cumva dacă "Țhe Grudge 4" a apărut cumva? Și dacă nu a apărut știți cumva când va apărea sau dacă va apărea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Grudge 4 is on the way, deci urmeaza sa apara, nu a aparut. Ultimul, adica the Grudge 3 a aparut prin 2009, deci al 4-lea mai are de asteptat.Inca nu s-a specificat data de aparitie a filmului, deci clar pe undeva pe la sfarsitul anului va aparea, si il putem viziona prin 2014.Banuiesc ca ti-au placut cele 3 serii daca tot ai adresat intrebarea; eu am vazut doar unul din ele. happy

2 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Filmul apare in iulie, anul acesta.

| Daagmar a răspuns:

Din cate stiu eu a aparut de muult