| PetruGivelegian1985 a întrebat:

Știe cineva când apare noul episod din wesnday?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stie nimeni, fiindca nu s-a turnat sezonul doi, iar producatorul nu a decis inca continuarea filmului, odata ce a strans totul si a plecat din Romania fiind suparat ca anumiti producatori romani au schimbat preturile desi aveau contract pe care nu l-au respectat.

| PetruGivelegian1985 explică (pentru Violleta2022):

Eu am vazut mai multe indici de continuarea serialului

| Violleta2022 a răspuns (pentru PetruGivelegian1985):

Nu-i nici un indiciu, am citit tot ce a aparut de cand au plecat din Romania. Netflix spune clar ca NU stie la acest moment daca vor mai turna seria a doua!
Si daca producatorul care face filmul spune asta, inseamna ca nu se face nimic acum si nu se stie nimic acum.

| StefanDrg a răspuns:

Poti cauta pe google cred. Daca ai Netflix si te uiti la wednesday de pe Netflix de obicei scrie undeva pe Netflix cand apare. Nu mai stiu unde pe la descriere