| Florentina_Georgiana_2004 a întrebat:

Știe cineva când apare sezonul 3 din Stranger Things sau seriale asemănătoare cu adolescenți? Dau funda

2 răspunsuri:
| Deaconu_Andu_1989 a răspuns:

Salut. Sezonul 3 din Stranger hings o sa apara cel mai devreme in 2019 din cate stiu.In primavara o sa inceapa filmarile.Si sezonul 3 va avea 8 episoade.

| Deaconu_Andu_1989 a răspuns:

Salut. Sezonul 3 din Stranger Things o sa apara cel mai devreme in 2019 din cate stiu.In primavara o sa inceapa filmarile.Si sezonul 3 va avea 8 episoade.