| AlexCratima2000 a întrebat:

Stie cineva niste seriale faine? Gen Stranger Things? !

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Supernatural, Shadow Hunters, The vampire diaries, Teen wolf, Harmlock grove, Penny Dreadful, True blood, The originals, Westworld, Black mirror, la casa de papel

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

TVD (The vampire diareea) The Originals(continuarea lui TVD), Legacies(continuarea lui TVD și The Originals), Legend of the seeker, Teen Wolf, The Shannara Chronicles, Arrow, The Walking Dead, Fear the walking dead(continuarea lui The walking dead), Grimm, The Flash, Izombye, Legend of tomorrow, Supernatural, Merlin, Lost girl, Mesaje de dincolo, Frumoasa și bestia(nu e desenul animat e un super serial), Bitten, Werewolf, Stranger things, Pretty Little Liars, Riverdale, 13 reasons why, Game of thrones, American Horror Story, De la apusul la răsăritul soarelui, Era morților vii