| mbncf a întrebat:

Știe cineva când apare următorul episod din Lucifer?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Din sezonul 2:

Episodul 9 pe 21 Noiembrie 2016
Episodul 10 pe 28 Noiembrie 2016
Episodul 11 pe 5 Decembrie 2016
Episodul 12 pe 30 Ianuarie 2017
Episodul 13 pe 6 Februarie 2017
Episodul 14 pe 13 Februarie 2017
Episodul 15 pe 20 Februarie 2017
Episodul 16 pe 27 Februarie 2017

Atentie. Aceste dati de lansare sunt pentru USA. In Europa apare in urmatoarea zi de la data specificata mai sus.
Lansarile episoadelor de la episodul 16 incolo inca nu se stiu.
Sper ca ti-am fost de folos! kiss

22 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Prostuță mică. Verifică FL-ul și vezi acolo. Dar chiar de apare tot o să mai dureze să apară și subtitrarea.

| mbncf explică (pentru T0T):

Blondule, vrei să mă superi? laughing Mi-a zis băiatul, e ok acum.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Băiatul nu ți-a zis exact căci chiar de apare atunci nu îl vei putea viziona atunci. Eu de exemplu pentru ce mă uit acum verific în fiecare zi de a apărut(și nu e vreo problemă că deja cred că sunt vreo 9 episoade) dar mai mult subtitrarea că apare ceva mai greu. Ai FL?

| mbncf explică (pentru T0T):

Nu am fl. Oricum, și eu verific des să văd dacă a apărut. Dar e bine că mi-a spus niște date, chiar dacă sunt aproximative.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Vrei invitație?

| mbncf explică (pentru T0T):

Nu cred că am nevoie.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Tu pierzi, acolo găseai orice și la calitate bună chiar foarte bună. Invitațiile se vând pe bani și am 2 dar nu insist. Oricum nu eram nici eu sigur.

| mbncf explică (pentru T0T):

Mă uit pe vezionline la Lucifer și e ok happy

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Te mulțumești cu puțin. Eu de exemplu nu pot să mă uit dacă calitatea nu e cel puțin HD (iar la hd mă uit din obligație că subtitrarea apare mai greu pe full hd). De asemenea nu am întreruperi de la net sau publicități idioate, merge brici. Pun un serial cu boxele mele care au și un bas destul de bun, pe monitorul meu de 27 inchi full HD. Viață.

| mbncf explică (pentru T0T):

27 inchi? Ce viață pe tine laughing Aș vrea și eu un calculator, dar m-am obișnuit cu laptopul pentru că pot stau în pat cu el.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Eu acum când văd un laptop mi se pare minuscul. La început când mi-am luat monitorul mi se părea așa hipnotizant să te uiți la el, prea mare. Acum m-am obișnuit. Sunt mulțumit de el. Și prețul a fost pe măsură dar crede-mă că în casă am tot televizor pe tub laughing M-am axat mai mult pe pc că la tv nu prea mă uit doar ai mei și pe ei nu îi deranjează.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Când mă uit la ceva mă uit în pat că am patul în fața pc-ului. Și se vede ok din pat.

| mbncf explică (pentru T0T):

L-ai făcut tu din componenete?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Da. M-a costat mai puțin așa, normal. L-am făcut calumea, cam de la 0, am luat componenta cu componentă și mereu am zis că nu e îndeajuns, că mai am nevoie de ceva că ailaltă era destul de veche și așa am ajuns să înlocuiesc cam tot.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Pe mine mă oftică puțin proful de DEEA deși nu a zis nimic de pc-ul pe care îl are, clar are un televizor calumea și un sistem calumea audio și se uită pe HBO. Și ne povestea cum are boxele prin cameră și cum se aude de șmecher când trece o navă din aia spațială, se aude în toată camera deși nu înțelege cum se propagă sunetul în spațiu laughing El observă imediat erorile astea din punct de vedere fizic din film dar e fain așa.

| mbncf explică (pentru T0T):

Băiat descurcăreț laughing E bine, dacă ai de gând să faci schimb, sunt aici.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu fac schimb dar dacă vrei poți veni odată pe la mine să ne uităm la ceva.

| mbncf explică (pentru T0T):

Mă mulțumesc cu ce am. Cine știe la ce capăt al lumii ești laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Dacă ai ocazia e bine să profițiwinking

| faramatania a răspuns:

Lucifer (2 x 09 - Homewrecker) 21 noiembrie 2016/US→22 noiembrie 2016/la noi
http://www.imdb.com/title/tt4052886/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

| FuriaGogoasei a răspuns:

21 Noiembrie

| rares215 a răspuns:

5 zile si 8 ore!