| mircea22 a întrebat:

Știe cineva cum se numește filmul australian in care unu omoară o gașcă de tineri

Răspuns Câştigător
| Ka0ru a răspuns:

Wolf creek

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu stiu, penultimul film australian care M-A RUPT a fost Blue Lagoon: The Awakening, dupa care am vrut sa ma casatoresc cu Indiana Evans, iar ultimul a fost, Tomorrow when the WAR BEGAN, dupa care am vrut sa ma casatoresc cu oricare sau TOATE dintre alea 4 fete, siii sa omor comuisti, in special chinezi, just for the mf, god damn MF, ph00ckin' FUN
HAIL hidra tongue

dap, sunt putin afumat la ora asta, tu ce scuza ai tongue