| JuliaMariJuliaMari99920 a întrebat:

Știe cineva cum se numește filmul? (Se caută pacientul zero care a răspândit un virus prin muscatura care transformă oamenii în vârcolaci)

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
6 răspunsuri:
| JuliaMariJuliaMari99920 explică (pentru DoarBogdan):

Da,mersi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Cu placere! ^_^

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru DoarBogdan):

E puțin nedrept că nu se mai pot evalua răspunsurile câștigătoare.
Bravo!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru floresdemayo):

Dap, am vazut si eu ca nu se pot si nu inteleg motivul.

Mersi! ^_^

Dar oricum, legat de aceasta intrebare, nu este chiar asa mare lucru pana la urma.
Presupun ca stim amandoi ce inseamna sa cauti un film dupa o descriere pe internet big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru DoarBogdan):

Aceasta e "piece of cake". Diferența e că eu le-am și vizionat. big grin

| Crescent a răspuns:

Un film asemanator este si Patient zero