| UtilizatorAnonim10 a întrebat:

Știe cineva dacă a apărut partea a doua la filmul titanic când jack învie.As dori un link.

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă ar fi sa apăra partea 2 ar trebuie sa se numească răzbunarea și inviera lui jack )))) direct depe vapor S-o arunce cu ușa cu tot

5 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ar fi ceva sa vina înapoi jack balena aia sa zgârcit să-i fac și lui loc pe scândura aia omul avea jumate de corp in apa normală ca te duci dreacu in gerul ăla in loc sal ia și pe ele acolo săi facă puți loc se bagă ia pe toată scândura aia și îl tine de vorba pe jack pana se duce dreacu săracul Eu dacă eram acolo frate sincer zic Sti ce făcem frumos îmi loam o barcă numai pentru mine ai copii atâta. Nu sa iau eu in Barca toate babele care aveau 50+ sau altele doar copii loam și eu atâta

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Fi atenta cată cruzime la balen ia cânta acolo pe ditamai ușa balena dreacu ai ăla era leșinat acolo (mort) https://youtu.be/mct-F_bp1Qw
Nu a putut săi facă și lui loc pe ditamai ușa aia 4 pe 4? Putea dar ce a zis mai bine ma facă ca nu-l văd sa crape fraierul și uite așa scap de el balena dracu omul acolo nu mai putea ia cânta pe ditamai ușa

| Crescent a răspuns:

Momentan nu e nimic confirmat. Nu ar trebui sa te astepti la partea a doua. Actorii au imbatranit, si nu mai arata la fel.
Ce ai vazut tu pe internet sunt fan madeuri. Nu e nimic adevarat, doar filmari editate de altcineva pentru vizionari.
Imi pare rau.

| Baby0mad a răspuns:

Presupun că te-ai uitat sâmbătă la Titanic;)) uite un link: http://www.filmeserialenoi.com/load/titanic_ii_2010/1-1-0-777

| UtilizatorAnonim10 explică (pentru Baby0mad):

Văzusem ceva pe YouTube când jack este scos din apa într-un cub de gheata și o cauta pe Rose. Am cautat pe internet dar nu găsesc filmul.