| Nyoko a întrebat:

Știe cineva dacă anime-ul " Darling in the franXX" va avea un sezon 2?

4 răspunsuri:
| Shinderiu a răspuns:

Sunt zvonuri cum ca ar putea fi un sezon 2. Deci foarte posibil. Nu știu peste cat timp dar e foarte posibil.

| FanAnimeXdX a răspuns:

Cel mai probabil a fost genial iar sfarsitu a lasat semne ca va urma si un sezon 2 dar momentan nu stimi nimic

| FeLixTuber a răspuns:

Da, cred ca va aparea si un sezon 2.

| Andreigrgd a răspuns:

La finalul primului sezon a lasat o inpresie ca cei doi protagoniști(Hiro și Zero two)au fost reîncarnați lucrul asta poate fi un spoiler pentru sezonul următor daca un sezon următor va urma probabil vom fi anuntati in 2020, 2021 pana în 2022 nu cred ca Darling in the franxx sez 2 va putea fi posibil așa ca daca aștepți sez 2 cel mai probabil va fi lansat in 2022, 2023
Raspuns:Cel mai probabil Darling in the franxx va avea un sezon nou!