| Hfhaffj a întrebat:

Știe cineva dacă există și sezonul 3 sau 4 din dragonul american? E un desen super tare, iar eu am terminat primele 2 sezoane si credeam ca poate mai e vreo continuare recentă sau vreun film ceva. Daca știți ceva va rog sa imi spuneti sau sa imi trimiteți un link.Multumesc mult!

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Nu exista decat sezonul 1 si 2.
Sunt 2 jocuri pe Nintendo DS si GameBoy : Attack of the Dark Dragon si Rise of the Huntsclan.
2 carti : American Dragon Book 1: The Dragon Hunter si American Dragon Book 2: The Gnome Eater.