| Kuma a întrebat:

Știe cineva dacă până la sfârșitul serialului Naruto Shippuuden, Hinata va rămâne cu Naruto?

Răspuns Câştigător
| bLacKbaLL a răspuns:

La finalul serialului naruto se va lupta cu sasuke si vor muri amandoi...

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Inca nu se stie cum se va termina. Nici manga nu s-a terminat si este mult inaintea anime-ului. Nu se stie nici daca Naruto se va lupta cu Sasuke, daca vor muri sau nu. Si nu cred ca vor fi momente de dragoste pentru ca producatorul a anuntat ca acesta nu va fi un anime de dragoste.

| Kuma explică:

Și totuși vom avea parte de măcar de un moment de iubire NaruHina?