| anedreaeaaa a întrebat:

La sfarsitul serieri Naruto Shippuuden, Kurama ramane sigilata in Naruto?

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Kurama a fost extras din Naruto, iar Naruto este pe moarte. Până aici s-a ajuns din episoadele care au fost. Nu îți recomand să citești manga deoarece strică tot farmecul, așa așteptarea noilor episoade au rost.

| Totenn a răspuns:

E posibil sa ramana.

| ichigo1234 a răspuns:

Cel mai probabil vor deveni parteneri ca si killer+bee si opt+cozi dar nu stiu.Mai sunt inca vreo 40 de episoade asa ca e foarte posibil.