| valentin2002 a întrebat:

Știe cineva dacă serialul Shadowhunters are oarecum aceeași acțiune cu cărțile Instrumente mortale Sau sunt diferite? Mă refer la poveste! Dacă se întâmplă cam aceleasi lucruri sau nu! Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ktlina a răspuns:

Buna! Inainte sa-ti raspund la intrebare vreau sa mentionez ca serialul este foarte slab din punct de vedere al abilitatilor actoricesti. Actiunea este si ea mult schimbata. Nu iti recomand serialul...

| valentin2002 explică (pentru ktlina):

Serialul mie imi place mult, dar am hotarat și mi-am comandat și cărțile! Am pus această întrebare pentru a îmi face o părere despre cărți înainte de a le citi! Stii ceva despre cărți?