| valentin2002 a întrebat:

Știe cineva dacă serialul Shadowhunters are oarecum aceeași acțiune cu cărțile Instrumente mortale Sau sunt diferite? Mă refer la poveste! Dacă se întâmplă cam aceleasi lucruri sau nu! Vă mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Mihaela2914 a răspuns:

Ămm sinceră să fiu serialul diferă foarte mult de film și de cărți... Încă n-am apucat să citesc toate cărțile dar din câte am înțeles de la o colegă de-a mea este foarte bună gama de cărți cât și filmul deși este scurt... Cred că ți-am fost de ajutor?

| valentin2002 explică (pentru Mihaela2914):

Îți mulțumesc mult! Mi-am comandat toată seria de 6 cărți și abia aștept să vină!