| PaulaAndrada a întrebat:

Știti ceva seriale interesante, de preferat fantasy sau drama, gen The Vampire Diaries, Teen Wolf, Pretty Little Liars, dar cu maxim 4-5 sezoane? Mersiiihappy

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Penny Dreadful
Lucifer
Midnight Texas
Carnival Row

| becky51 a răspuns:

Merlin. Are 5 sezoane a cate 12 episoade. E fantasy si prezinta povestea Regelui Arthur, vrajitorul Merlin fiind personaj principal.

| becky51 a răspuns:

Merlin. Are 5 sezoane fiecare cu cate 12 episoade. E fantasy serialul. Prezinta povestea Regelui Arthur, vrajitorul Merlin fiind personaj principal.

| Alexia13512 a răspuns:

The 100 /Lucifer /The dandmade's tale