| Moooniii a întrebat:

Ce seriale stiti gen The vampire diaries, pretty little liars sau teen wolf? Daca puteti sa imi explicati si ce e vorba in serial ar fi super!
Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Supernatural,forever,gotham...incearca pe site-ul 990. ro acolo gasesti multe seriale precum si nota sau descriere

| OnuOnulică a răspuns:

Being Human - E vorba despre 3 prieteni care locuiesc impreuna ( vampir, varcolac, fantoma).
The Strain- E vorba despre niste oameni care se lupta cu un virus care ii transforma pe toti in vampiri.

| faramatania a răspuns:

The Originals, True Blood, Hemlock Grove, Bitten (2013),Lost Girl,Being Human, Buffy The Vampire Slayer, Dracula (2013),From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents),The Strain, Gossip Girl, The O.C., Finding Carter, Raveswood (spin-off PLL), The Carrie Diaries

| AnaAnna20 a răspuns:

Skins uk e super! happy

| georgianageo2010 a răspuns:

Incearca si The Originals... ii tot din genul asta de filme cu vampiri...

| eirbmetpes123 a răspuns:

The originals, Sleepy Hollow, The 100, Davinci`s Demons, The Flash, Atlantis, Supernatural, Game of Tron, The walking dead, Supernatural, Arrow uitate la astea sunt sigur ca o sa iti placa.