| Dreisu a întrebat:

Știți dacă merită să mă uit la "She-Ra The Princesses of Power" din 2018? Am auzit că este interesant și mai ales foarte queer. Dacă este cineva care l-a văzut și imi poate spune părerea lor despre serial și dacă merită aș fi recunoscător!

Răspuns Câştigător
| șimaice a răspuns:

Da! Merita! L-am vazut o data si jumatate si mi-a placut mult si alte persoane carora le-am recomandat aa urmareasca acest serial au avut numai cuvinte de lauda la adresa acestuia!