| Erzaa a întrebat:

Hey! Am vazut la tv un serial numit Printesa vampirilor, este interesant? Merita vazut? Funda!:**

11 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Orice film merita vazut.Mai ales daca-i prinzi firul. happy

| Chupulix a răspuns:

Hei, pe ce canal? Suna foarte bine si as vrea si eu sa ma uit. big grin

| Klaudiady a răspuns (pentru Chupulix):

Kanal D

| Erzaa explică (pentru Chupulix):

Pe kanal d mi se pare, de dimineata, cam pe la 8, 9.

| LisaZafre a răspuns:

laughing toata lumea spune ca e interesant si merita vazut chiar daca nici nu au auzit in viata lor de el laughing) am postat si eu pe contul vechi,mai demult o intrebare gen "Buna,puteti sa-mi spuneti si mie ce parere aveti despre jocul 'St. Flizzop'? ofer FUNDA happy "si care mai de care spunea ca " vaaai sa il descarci ca merita FUNDA?",vaaai il am si eu! E SUPER! FUNDA?","super! merita descarcat si jucat! Funda? si jocul ala nici macar NU EXISTA laughing)) am pus si eu o denumire la vrajeala. Eh...ce nu face lumea pentru funda (ca si pentru like-uri dealtfel laughing acum nu mai numai goana dupa like-uri pe fb e si goana dupa fundite pe TPU laughing)) off in fine eu iti spun sincer nu am auzit de filmul asta, daca exista, intereseaza-te tu singura pe net, pe diferite site-uri si nu mai intreba toti incultii pe tu. Anyway, bafta!winking

| XxXExpert a răspuns:

Nu e cine stie ce.

| Anonim33332132 a răspuns:

Da este foarte frumos eu l-am vazut merita sa te uiti FUNDA?

| Erzaa explică (pentru Anonim33332132):

Unde pot sa-l vad sutritrat?

| Mynni3 a răspuns:

Sti unde il pot vedea si eu online cu subtitrare?

| Klaudiady a răspuns:

Merita vazut happy