| Artemesia a întrebat:

Salut tuturor! A auzit cineva de anime-ul " The Melancholy of Haruhi Suyumiya"? Şi dacă da, care este părerea voastră în legătură cu acest subiect? Eu, sincer, nu am văzut acest anime, însă din ce-am citit mi se pare interesant. Merită să îl vizionez?
Spune-ţi-vă opinia şi argumentaţi, vă rog!
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Da, e extraordinar, dar trebuie inteles.
Are 14 episoade (pe care le poti vedea aici: http://www.animefreak.tv/......nline-free ) dar ca sa intelegi actiunea trebuie sa le vezi intr-o alta ordine decat in cea in care ti-se dau. ordinea corecta (cronologica) pentru vizionare este: 2, 3, 5, 10, 13, 14, 4, 7, 6, 8, 1, 12, 11, 9.

Enjoy!

2 răspunsuri:
| Artemesia explică:

Scuza-ma Dash, dar de ce sunt episoadele in aceasta ordine? Exista vreun motiv? Si inca o intrebare: despre ce e vorba in acest anime? Poti, te rog, sa-mi spui?

| Artemesia explică:

Si inca un lucru: care e semnificatia titlului? Nu-mi pare ca prea are legatura cu actiunea...